Что означает печать на бумаге и картоне?

Senā pagātnē tipogrāfija tika izmantota kā avīžu un grāmatu druka. Mūsdienās tipogrāfijas tiek pielāgotas klientu vajadzībām un mārketinga vajadzībām.

Ofseta druka veic papīra un kartona apdruku ar tā dēvēto plašu palīdzību.  Plates tiek ievietotas iespiedmašīnā un ruļļiem griežoties līst iekšā krāsa, kas nospiežās caur platēm uz papīru vai kartonu.

Digitālā druka ir daudz vienkāršāka kā ofseta druka. Drukas darbības princips ir līdzīgi kā printeris, kad nosūti failu uz printeri un tas veic izdruku.

Lielformāta druka ir vairāku veidu, kad var drukāt papīru tikai no ruļļiem un ir lielformāta druka. Druka notiek arī ne tikai uz papīra un kartona, bet dažādiem citiem materiāliem.

Ja vēlies iepazīties ar poligrāfijas tehnologiju, tad droši sazinies ar mūsu projektu vadītājiem. Mēs izskaidrosim ražošanas procesu, varbūt par arī varam izveidot ekskursiju pa mūsu uzņēmumu.

Iepakojuma izstrādes konsultācija
Darba dienās sagatavojam iepakojuma cenu piedāvājumu 3 stundu laikā! Ja mēs to neizdaram noteiktajā termiņā, tad veicot pasūtījumu pie mums, Jūs automātiski saņemat 8 % atlaidi!