Как печатается бумажная упаковка?

Sākumā noskaidrosim kādi ir papīra veidi, lai izprastu vairāk par papīra adruku. Pastāv krītoti papīri ar vienu reizi vai vairākām, lai iegūtu ļoti līdzenu virsmu. Krītotie papīri vēl iedalās matētos papīros un glancētos papīros.

Papīra apruka uz šādiem papīriem izceļ bilžu kvalitāti. Kā uzklājas krāsa uz papīra? Krāsa iesūcas papīrā un apkārt bildei ir ļoti līdzena virsma, kas nerada lielu kontrastu no paveiktā darba. Otrs papīra apdrukas veids ir nekrītoti papīri, kuriem gandrīz nemaz nav pārklāts krīta slānis un tos izmanto eko tipa darbiem.

Iepakojuma apdruka tiek pielietota, lai izceltu produkta dabisko izcelsmi un tā ikdienas pielietojumu. Svarīgi ir izvēlēties vīziju savam iepakojumam un produktam, lai zinātu, kurš no papīra apdrukas veidiem ir vislabākais. Jautā mūsu projektu vadītājam, lai parāda iepakojuma un papīra paraugus, jo kopā atradīsim piemērotu risinājumu tieši Jums!

Iepakojuma izstrādes konsultācija
Darba dienās sagatavojam iepakojuma cenu piedāvājumu 3 stundu laikā! Ja mēs to neizdaram noteiktajā termiņā, tad veicot pasūtījumu pie mums, Jūs automātiski saņemat 8 % atlaidi!